Bal karnawałowy przedszkolaków

Bajeczny bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Takauroczysta zabawa jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

2 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się bal karnawałowy. Nauczycieledołożyli wszelkich starań, by wystrój sali  wprowadził dzieci w radosny humor oraz zachęcał do wesołej zabawy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, policjantów, Spider-Mana, a nawet jednorożca.

Bal rozpoczął się o godzinie 10. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych zabawach.  Podczas odpoczynku na przedszkolaki czekał poczęstunek. Po kilku chwilach  muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby,  „Kaczuch” i innych przebojów znanych maluchom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił naszym milusińskim spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Małgorzata Sabok.


Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.